10 ימים במידברן

יוצאת מהעולם האמיתי שלי בתוך עולם החלום הארצי הרגיל ,ל 10 ימים ב מידברן כדי להיות שותפה בבריאת עיר העתיד של אנשי האש בעולם חלופי מקביל שמתנהל לפי כללי משחק שלא מהעולם הזה, תרתי משמע… 5 ימי הקמה ו 5 ימי חגיגת רגעי החסד שיגיעו כשאממש ייעודי ואוריד את הרוח לחומר.

זוהי הודעת ניתוק- חיבור לחבריי ותלמידיי, לכל מי שעוקב בעניין אחרי ההבנות שאני מהדהדת עבורכם כאן בממלכת פייסלנד:רוב הזמן אהיה באזור ללא קליטת רשת ובלי הרבה בטרייה בנייד. כשאשוב כבר לא אהיה אותה אני , כי מידברן היא עיר של אנשי אש ולזו יש יכולת לשנות – להתיך ולהתמיר מצבי צבירה של חומר ורוח . יוצאת לשליחותי ללמד את אנשי האש איך להשתמש באש בתבונה- עם יותר אוויר, ובה בעת- ללמוד בעצמי את האדמה והמים: יש לי שיעורים להשלים בהתנסויות של יצירת חוויות ותוצרים גשמיים. כולי לוהבת. נשמתי שמחה לקראת ההרפתקאה הגדולה, יש לנו שם ברנרי וגם תחפושת תואמת. אז שם, בעולם האמיתי, אני קורה (האוואטר מהאגדה…) . היפ היפ נאגה, ממריאים…
כבר הכנתי רשימת שירים להשמעה בתוכנית שלי שתשודר ברדיו יוניברס במידברן:
כשפות היסודות בהשראת אוואטר קורה ותודעת העל.
רק מי שמכוון על התדר יוכל לשמוע… כל מי שעוקב אחרי מרחוק כי מפחד להתקרב לאש שלי או שלא בא לו להשקיע אנרגיה בלימודי אוויר, מפסיד את הזדמנות ההתפתחות הכי מדהימה שיכולה להיות.
תוכלו לקרוא את החוויות שלי בדיעבד, כן, כמו שאתם קוראים את הפוסטים שלי ומקבלים השראה ונהנים מהמחשבה שאתם מתפתחים מזה. אתם לא. לקרוא אותי לא תורם דבר להתפתחות שלכם. מי שבוחר לא להשקיע אנרגיה בלהבין, שלא יתפלא למה הוא עדיין תקוע…
האש היא שמניעה ומתניעה את כל התהליכים בבריאה, אבל כדי להבין מהו נתיב ההתפתחות שלכם עליכם להתחבר לאש הפנימית שלכם ולא להתלהב מזו שלי.

כדי שלא ישעמם לכם חלילה בלעדיי,מוזמנים לשוטט ולדוג הבנות באתר שינוי תודעתי: עמידה עם העכבר על כל אחד מחלקי פאזל כדה"א פותחת את רשימת כל הנושאים.

תודעת העל

וכן, יש גם פוסט על מידברן שיסביר למי שלא מכיר בכלל מה זה . חפשו בעצמכם.
אין לי זמן. התחילה הספירה לאחור…

חברים ברנרים- ניפגש על הפלאייה…
אני במחנה הילד הפנימי, ילדי האש באוויר, שעה 5:10 בציר אריסטו

אז ככה: בעקבות תגובה של מישהיא שהאירה לי שהניסוח שלי בפוסט הזה מתנשא, מבהירה : המידע שאני מעבירה לכם כאן חינם בפייסלנד לא אמור להיות נחמד ונעים. הוא אמור להעיר אתכם ולהאיר לכם הבנות. תלמידים שלומדים איתי מספיק זמן את מידעי תודעת העל זוכים להינות גם מהצדדים היותר ידידותיים שלי. מי שלא עובר את רף מבחן הכניסה הבסיסי לעולמי ובוחר להיעלב ממני במקום לקחת אחריות ולהבין למה הדברים שלי נוגעים בו, כנראה שאיננו מיועד להתמגנט לאש שלי. ממליצה לכל הנעלבים ללכת לפסיכולוג שיחפור לכם בטראומות העבר ותיקונים מגלגולים קודמים ומה שתרצו. זו לא אני. תודעת העל מנגישה לנו מידע כדי לברוא עולם חדש ולא כדי לחפור בעולם הישן. אני כאן כדי ללמד רק את מי שאמיץ מספיק שבוחר ללמוד באמת. ולא, אני לא מתנשאת מעל אף אחד. זה שאני יודעת מה נכון לי , לא אומר שאתם לא יודעים. במקום להציע לי ענווה, מציעה אני לכם להרים ראש ולדעת שאתם יודעים. אתם יודעים כל מה שבחרתם לדעת. ככל שתדרשו לדעת יותר- ייפתחו בפניכם שערי שמיים .

אהבה, נעמה