להרגיש מעבר לגוף (מדיטציות מודרכות)

למרות שבני אדם נוטים להתחלק לפי עמים, דתות ולאומים, מסתבר שבכל מקום בעולם ובכל עת אנשים דווחו על תחושות שבהם הם מרגישים את עצמם מעבר לגוף שלהם. כיוון שכה רבים מדווחים על התחושה שיש משהו מעבר למה שחמשת החושים יכולים לקלוט, רצוי ללמוד עדויות אלו ולחקור את מקורן ברצינות. מדיטציה מודרכת היא אחת הטכניקות הפשוטות והיעילות ביותר להכנס למצב שבו אנו יכולים להביט על העולם לא דרך חמשת החושים אלא דרך החוש הפנימי, החוש האלוהי שקיים בכל אדם, ולבחון מה מצוי שם.

מזה עשרות שנים (בחיים אלו, ואלפיי שנים – בחיים הקודמים) שאנו חוקרים ומלמדים מדיטציות מודרכות. המדיטציות שלנו אינן נרשמות מראש, אלא מובאות באופן ספונטני, כלומר אנו עצמינו נכנסים למדיטציה שבה המילים מועברות אלינו ישירות דרך המדריכים הרוחניים שלנו, ונאמרים באופן מידי על ידי נטלי.

נטלי דקל (MPhil) וגיל דקל (PhD) הם אומנים ויזואליים ורייקי מאסטרים. נטלי נולדה על גבול סין וגיל נולד בישראל. הם נישאו בחיפה, וכעת מתגוררים בבריטניה עם ביתם הקטנה. נטלי וגיל הם 'נשמהיחידית' שהתפצלה בחיים אלו לשניי אנשים במטרה להעשיר את המודעות העצמית שלהם ושל הסובבים אותם. נטלי וגיל לומדים ומלמדים קורסים באומנותמודעת, רייקי, ומעבירים מסרים בתקשור.

09 אפריל 2010

ראו טכניקות מדיטציה נוספות, ומסרים מתוקשרים דרך מדריכים רוחניים:

http://www.poeticmind.co.uk/wellbeing

>>