ג'בר חביש, קפה ותיקשור בים המלח

התוכנית הקרובה – הפעילויות מתחילות ב-20:00 אלא אם כן צויין אחרת

ההרצאות הקרובות:

ג'בר חביש בערב קפה, תיקשור ומסרים אישיים, יום רביעי 14.12 בשעה 20:00

מאיר שניידר, האיש שריפא עצמו מעיוורון והמציא שיטת ריפוי ומודעות בתנועה מגיע לארץ. הוא חיבר את הספרים החיים כתנועה. זה מסר חשוב לכל מי שסובל מבעיות עיניים, פרקים, עיפות כרונית, כאבי גב וכו'.

אנחנו נערוך עימו סדנא בת יום אחד בחיפה, בחנוכה ב-21.12 יום רביעי בשעות 9:30 ועד 16:30. המחיר 450 ש' בלבד. לכל מי שיש קרובים בצפון שזה ממש יכול להתאים להם, אז שיפנה אותם אלי לגילה.

בלינק הבא תוכלו לראות את כל הפרטים ומי שירצה לדעת על פעילות בתל-אביב או ירושלים יוכל ליצור קשר דרך לינק זה. תסתכלו בסרט עימו, ותראו איך תוך 5 דקות הוא גרם לי להתכופף עם הידיים עד לרצפה!!!

www.oryada.com/meir.htm

אז בינואר יוצאים לסוף שבוע בים המלח של הצראות, סדנאות בסימן שנת 2012. פרטים בהמשך.

——————————————————————————–

הנה הופעתי "בטמבלויזייה" של 11.11.11

http://flix.tapuz.co.il/showVideo.asp?m=3991798

בכל אופן תקראו מה קורה לי עם צירופי מקרים לאחרונה:

צירופי המקרים אשר קורים של בשבועיים האחרונים, ממש משגעים אותי, זה לא יאומן, ספרו גם אתם דברים.
הכל כאילו משתבש, אבל מצד שני לכל יש את הסדר משלו, כאילו שהקוסמוס עצמו עושה לי לוח זמנים וזה לגמרי מטורף. אצלכם לא? הנה תראו:
http://community.walla.co.il/?w=/313/1632/14431106

אינטרנט חופשי במרכזנו בתל-אביב
במקום פועלת רשת אינטרנט אלחוטית פתוחה לגלישה.
שם הרשת gila-net
לרשותכם. לגלישה במחשבים ניידיים, אייפון ודומיו.

המרכז לפיתוח המודעות- סניף תל-אביב הרצאות, סדנאות וקורסים בנושאים:

מיסטיקה, קבלה, פאראפסיכולוגיה, התפתחות אישית ומודעות עצמית
עדכנו אותנו בכתובת דואר אלקטרוני, כמו 800 איש ומעלה שכבר עשו זאת, ומקבלים באופן שוטף עדכונים וגם תחזיות ומאמרים. ולסיום אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה. גילה 050-5625759

כל הפעילות מתקיימת

ביהודה הלוי 101 דירה מספר 3- כלומר- קומה שנייה דלת משמאל

טלפון נייד- 050-5625759 הטלפון שלנו שם: 03-5606160

הוספנו עוד טלפון 054-2337167

כתובות דואר אלקטרוני:

כתובות דואר אלקטרוני: mailto:gila@oryeda.com, gilaboym@netvision.net.il אתר: www.oryeda.com

קראו על לימודים www.oryada.com/beit-sefer.htm וגם: www.lemad.info

יעוץ אישי עם גילה בויום

על גורל, יעוד, אופי,

חיים קודמים, מערכות יחסים

וחיזוי עד מספר שנים

מפגש עם גילה נמשך שעה וחצי, והוא כולל מפה אסטרולוגית מפורטת, עם נומרולוגיה, טארוט, תיקשור ומטוטלת ל-5 שנים לפחות, וחיזוי מקיף ויסודי לשנה הקרובה. כולל גם מידע על בני זוג ילדים וקרובים. גילה גם קולטת באמצעות תיקשור ידע על חיים קודמים ומתקשרת עם קרובים מעולם האמת ע"י תמונות. המחיר 350 ש'. נותנת גם הרצאות בבתים פרטיים, מסיבות רווקות, ימי הולדת, ימי כיף ועוד, בליווי תיקשורים והדגמות אישיות.

התקשר לטל. 04-8642104 או 050-5625759

לפרטים נוספים http://mysiteis.co.il/oryeda/yeutz.html

מהיום והלאה תוכלו להתעדכן באתר חדש:

www.gila.name

אתר לימודים חדש היכנסו – www.lemad.info

——————————————————————————–

הרצאות השבוע ושבוע הבא

בואו לחוות ערב מיסטי מיוחד עם ג'בר חביש

קריאה בקפה בליווי קלפים, תיקשור ונומרולוגיה

לפי בקשתכם, הנה מפגש נוסף עם ג'בר האהוב עליכם, ובעקבות התגובות הטובות שקיבלנו

יום רביעי 14.12 בשעה 20:00

אפשרות לפתיחת סדנא לקריאה בקפה בעתיד.

ערב בו תקבלו פתיחות אישיות, מסרים אישיים, ובסוף המפגש נבצע תרגיל לאיחוד אנרגיות בהשראת ג'בר להעצמה אישית לשנה החדשה.
ג'בר בחור מוכשר מאוד אשר מתקשר וקורא בקפה מגיל צעיר מאוד ומשלב נומרולוגיה וקלפי טארוט (בערב זה יינתן דגש לתקשור וקריאה בקפה).

ג'בר הינו בן העדה הדרוזית, ולמרות גילו הצעיר, 28, הוא כבר הספיק ללמוד ולצבור המון ניסיון וידע, ברפואה אלטרנטיבית וגם במיסטיקה.

מספר ג'בר:

"כילד דרוזי שגדלתי בכפר תמיד גדלנו על התרופות סבתא והדרכים הטבעיות להתמודדות עם כל מיני כאבים ומחלות, הנושא מאז ומתמיד עניין וריתק אותי, ואז שאלתי והתעניינתי בכל מה שקשור בעולם הריפוי והטיפול.

לאחר גיוסי לצה"ל ובמהלך שירותי הצבאי ובקבע התחלתי להתעניין יותר ויותר עד שבשנת 2003 החלטתי להתחיל את לימודי הרפואה האלטרנטיבית וכך התחלתי את לימודי השנה הראשונה במכללת מורנו ומאז איני מפסיק ללמוד עוד ועוד קורסים והתמחויות בתחום. כולל טיסה לתאילנד להרחבת אופקים.

כמו כן, כבר בתור ילד בן 10, נהגתי להסתכל בכוסות הקפה של האנשים, וראיתי שם אירועים עתידיים אפילו משמעותיים".

כיום מרצה ג'בר במכללת מורנו מזה שנה רביעית ומעביר כמה קורסים מקצועיים כמו: כוסות רוח, אבנים חמות, נרות הופי וסוג'וק. בנוסף הוא בוגר קורסים לטארוט ונומרולוגיה במרכזנו.

——————————————————————————–

מאיר שניידר- האדם, הסיפור והאגדה- האיש שהיה עיוור והחזיר לעצמו הראיה,
ופיתח שיטת ריפוי מהפכנית של מודעות בתנועה

http://www.oryada.com/meir.htm

בביקורו האחרון בארץ, נתן לנו מאיר שניידר ראיון מצולם, בו תוכלו לצפות:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3912376

סדנא עם מאיר שניידר לתנועה ולבעיות ראיה
בחיפה יעביר מאיר סדנת יום שלם בחנוכה- ביום ד' 21.12.11 בשעות 9:30 ועד 16:30

הסדנא תתקיים במתנ"ס נוה-יוסף רחוב הרב משא"ש 1.

מחיר הסדנא 450 ש'. ניתן לשלם בתשלומים

הזדרזו להירשם, כל הקודם זוכה!!!

הסדנא תכלול תרגילים לשחרור המפרקים, זרימת דם טובה, עבודה על מערכת העצבים, התגברות על בעיות גב ועוד, בצד תרגילי עיניים לשיפור הראיה והתגברות על גלאוקומה, קטראקט, ניוון הכתם הצהוב – מקולה ועוד.

פרטים והרשמה אצל גילה בויום,

המרכז לפיתוח מודעות, 050-5625759

שלום רב:
הודעה על אירוע חשוב זה של ביקורו של מאיר שניידר בארץ נשלחת אליך מאיזור המרכז. אולי יעניין כן להשתתף בה, או שיש לה קרובים להמליץ במיוחד עם בעיות עיניים או גב, מפרקים וכו'.
בכל אופן יש גם פרטים ליצירת קשר לגבי סדנאות בשאר הארץ. נותרו עוד 12 מקומות בחיפה!

——————————————————————————–

"האורה"
המרכז להתפתחות רוחנית וריפוי טבעי

מציע: סוף שבוע של אהבה, קבלה, מיסטיקה ריפוי רוחני ותקשור בים המלח

בימים: חמישי, שישי עד מוצ"ש

בתאריך: ב' בשבט עד ד' בשבט – 28/01/12 – 26/01/12

ראו סרט על ריתה בר ונופשי ים המלח

http://flix.tapuz.co.il/v/watch-3770005-.html

בואו והצטרפו אלינו לחוות את הכוח והעוצמה האדירה לריפוי דרך ים המלח, הים היחידי בעולם שבו אפשרי לרפא את עברנו הקדום ביותר, במים המרפאים כל כאב, ותחלואים- אם פיזי, אם ריגשי, אם נפשי, אם מנטלי, אם רוחני. לסדנא חוויתית שכולה אהבה, קבלה, ריפוי וטבע, ללמוד את אומנות האהבה, האהבה הרוחנית, סוף שבוע של חוויה מיסטית מיוחדת במינה עם האנרגיות המיוחדות של ה"סטאר גייט" שבים המלח (חיבור למימדים אחרים), וזאת במיוחד מאחר ואנו נמצאים בשנת 2012, אשר על פי לוח המאיה, היא שנת התפנית מבחינה רוחנית ואנרגטית. אנו נימצאים על סף שינוי עמוק, שיש שאומרים שפנינו להתחלה חדשה ויש האומרים שפנינו לשינויים רבים כולל הרס הישן ולפני בניה חדשה. רבים מאיתנו חשים בעוצמות אנרגיות חזקות מאד כבר בשנה האחרונה וב-2012 זה ילך ויגבר. בסדנא זו נכין עצמנו לקראת שנה זו, כאשר בסופה יהיה אירוע המתרחש אחת ל26 אלף שנה. לשם כך נכנס יחדיו ונעבור תהליכי העשרה ומודעות בכל המישורים של חיינו, וגם נבין את העומד לקראות לנו ב- 2012 והלך.

בואו לסדנא של אהבה, קבלה, מיסטיקה וריפוי רוחני, להתפכחות מעכבות וחסימות מעברנו, להתנקות מהפחדים והחרדות שהיו מנת חלקינו. לשינוי התדרים, בגופינו נפשינו, רוחנו ונשמותינו. להתחבר אל הגוף הפיזי, לרפוי, הזוגיות, האהבה והמיניות. זמן להטעין את עצמינו באנרגיה חזקה ומחודשת בזמן של פירוד מהאהבה העמוקה העליונה והרגש הלבד, חוסר הידע והבורות בכל הקשור למיניות לזוגיות ואהבה הרשו לעצמכם לבוא לסדנא מהנה, מרגשת, מלאת אהבה ואור להתחבר לרמות אהבה שעד עתה לא ידעתם, להתעלות למקום הנעלה ביותר בלבכם, להגדלת אהבת הזולת באשר הוא, לאהבה שאינה תלויה בדבר, לחוות, להרגיש, להיפתח לרמות רוחניות גבוהות יותר, ופיתוח היכולות האישיות הרוחניות, להתמלא בחיות, בשמחת חיים ואנרגיה. באוירת המדבר הקסומה ובתנאים המפנקים של מלון "צל הרים" המשופץ.

חוויה מיוחדת –היטהרות לשנת 2012 נקיון צ'אקרות- ניקוי חסימות ועכבות מהעבר, בחצות הלילה בשעה שנפתחים שערי שמיים לבקשות. מדיטציה מיוחדת חוויה של היוולדות מחדש (ריברסינג, ווצו), ועינוגי מים.

מרצים ומנחי סדנאות של סוף השבוע:

ריתה בר- מתקשרת ומדיום יו"ר "האורה"- המרכז להתפתחות רוחנית וריפוי טבעי, פרפסיכולוגית, מאסטר ברייקי, מתקשרת, מנחה, מלמדת ומרצה בכל רחבי הארץ. הופיעה בטלויזיה הישראלית, ברדיו ובעתונות הישראלית, מדריכה ומנחה סדנאות מודעות וקורסים. כמו כן מאבחנת בכל תחומי החיים: יעוץ בקלפי טארוט, גמטריה עפ"י השם, תאריך הלידה, שם האם, על פי הקבלה, וריפוי וחיזוי בקריסטלים. הרצאות בשינוי גישה וחשיבה בהפתחות רוחנית בעידן החדש. איך להפוך ולשנות את עצמנו למילניום החדש ואיך להפוך את חיינו ליותר בריאים, יצירתיים, שקטים פוריים, הרמוניים ואוהבים יותר. מנחת סדנאות אהבה בים המלח, מרתונים של לילות אהבה ואור, סדנאות קברות צדיקים. בסדנא תרצה על שינויי גישה וחשיבה בעידן החדש בתחום הזוגיות, האהבה, והמיניות.

הקבליסט דוד ברוך- מורינו ורבנו היקר, תלמידו של הרב אשלג ממפרשי הזוהר הקדוש, דוד ברוך חי ועובד בעיר הקדושה והעתיקה "צפת". מלמד וחי על פי הקבלה על פי אמונתו, דוד ברוך מבטא את רוחניותו דרך התכשיטים שהוא יוצר, אותם קיבל בתקשור. חזונו של מורינו ורבנו דוד ברוך להפיץ את מודעות אהבת האל ומלאכיו בעולם. בסדנא זו נתחבר אל נקיון הפנימי שלנו לגלות את היהלום הפנימי שבנו לזכך ולטהר אותו, נלמד את האהבה דרך הקבלה: "ואהבת לרעך כמוך" נלמד לרפא את עצמינו בדרך הסליחה והנתינה. נלמד להתחבר לאנרגיות גבוהות של השנה הקרובה בדרך הקבלה.

בלה אשור- מורה רוחנית העוסקת בטיפולים הוליסטיים משלימים, הדמייה, רייקי, ועוד. תעסוק בנושא של גילוי כוונת הלב, להכרה ברגשות, וזיהוי בנוגע למה שמניע אותנו וחיבור לתשוקה הפנימית באמצעות תנועה, מוסיקה, מדיטציה. זיהוי ניקוי וחיבור מחדש של השדה האלקטרו מגנטי שהינו חלק בלתי נפרד מההילה שלנו, ולשנות את הרשום בו באמצעות מדיטציה ועבודה אנרגטית מיוחדת במינה.

ארנון ברנדס- הינו מוותיקי העוסקים במיסטיקה והילינג בישראל. למד הנדסה אזרחית וניהול כלכלי, בוגר לימודי רפואה טבעית. לפני כ-30 שנה ייסד את מכללת לוטם להילינג, רפלקסולוגיה, רפואה סינית, רפואת התדרים ועוד… הוא עוזר במגוון רחב של בעיות רפואיות ונפשיות שונות. הופיע רבות בתקשורת שם יצר קשר עם קרובים מעולם האמת בשידור חי, וערך אבחונים וריפויים. לאחרונה התחיל לקרוא בספל הקפה בהצלחה רבה, והוא רואה בו אירועי חיים, יעוד,"מפת נשמה" ועוד. בסדנא: סדנאת מעיין הנעורים הטבעי- הטמון בכל אחד ואחד, ברמת הגוף הפיזי, הפיזיולוגי והרוחני.

ד"ר תחיה רז- Ph. D. וזאב אדלר- מנחי סדנאות טנטרה במשך שנים ממושכות, תוך התנסות אישית ורבת עוצמה אותה חוו בשהות בהודו שבמזרח והרחיבו במערב בשילוב גשטלט. ברצונם לחלוק את קסם הטנטרה בתוך אמונה שלמה ביכולת הטנטרה לשפר ולהוסף גוון לחיינו ביום יום, באמצעות שיתוף פעולה וקירבה באופן חוויתי ופעלתני. טנטרה- הרפתקה התעוררות העצמי שלך- דרך המיניות והחושניות המודעת. בסדנא ינחו את סדנת האהבה סדנא חוויתית.

גילה בויום- שהינה מהותיקים העוסקים במיסטיקה בארץ ועוסקת בנומרולוגיה,אסטרולוגיה, טארוט, מטוטלת ותקשור,חקרה לעומק את המצפה לנו בשנת 2012 והיא מביאה גילויים מרעישים על שנה זו כפתח לשינויים ותפניות. מה עומד לעבור על המדינה מה עומד לעבור על כל אחד מאיתנו ומדוע שנת 2012 הנה אירוע הקורה אחת ל26 אלף שנה.

אביה לוי- נומרולוגית, מאבחנת בביו אנרגיה, טארוט וטיהור בתים. הרצאתה בבפני מוסדות רבים ושונים, כמו כן השתתפה בתוכניות בטלויזיה הישראלית פעמים רבות בתוכניות של מייק הולר, גוד לאק, דודו טופז ז"ל, זמן מיסטיקה ועוד… ותוכניות רדיו שונות. מרצה בימי כייף, "יום האישה", חוגי בית ובסדנאות. בסדנא נומרולוגיה ככלי לשינויים, ונגיעות קלות אישיות לשנת 2012.

ענת איילסון- היא מדריכה מוסמכת מטעם ביה"ס הבילנאומי לצחוק ע"ש מאדן קטריה. מנחת מדיטציות וסדנאות צחוק מראשוני המנחות בארץ, חלוצת שיטת היוגה צחוק ממקימי מועדוני צחוק בישראל. יתרונות הצחוק הם: שיפור המערכת החיסונית: לאחר צחוק נמצאים בדם יותר נוגדנים ותאים שמגנים עלינו בפני נגיפים, חיידקים ותאים סרטניים. המח משחרר אנדורפינים אשר משככים כאבים וגורמים לתחושה נפלאה, בזמן הצחוק שריר הסרעפת ושרירי הבטן מעסים בנעימות את אברי הבטן ועוזרים לעיכול, הצחוק עוזר להוריד מתחים, להנמיך לחץ דם, הוא מעלה סיבולת לב ריאה, משפר ביטחון ודימוי עצמי, מצמצם ביישנות, ועוזר בפיתוח קשרים בין אישיים, יצירתיות – משחק ואלתור.

פעילויות מהבוקר עד הבוקר.

יהיו הפסקות לטיפולים, לייעוצים, לקניות ולפנאי אישי בספא ורחצה בים.

אפשרות לשינויים בלוח הזמנים ובמרצים. אתכם הסליחה וההבנה.

השהייה בחדרים- זוג בחדר.

ניתן לשלם את העלות עד – 5 תשלומים.

המחיר 1500 ש' ולחברי המרכז לפיתוח מודעות – 1400 ש' בלבד.

התקשרו ואימרו שאתם מטעם גילה בויום או המרכז לפיתוח מודעות לקבלת ההנחה, ודווחו גם לי באופן אישי

המחיר הוא לאדם בחדר זוגי בחצי פנסיון- שלושה ימים ושני לילות הכוללים: הרצאות, סדנאות, פעילויות חוויתיות, שתי ארוחות ביום, בריכת שחיה, והסעה הלוך ושוב באוטובס ממוזג ועוד צ'ופרים של אהבה.

לפרטים והזמנות: ריתה בר- 04-9815871 050-8613237 050-9815871

דואר אלקטרוני: barrita@netvision.net.il

סרט על הנופש בים המלח

http://flix.tapuz.co.il/v/watch-3770005-.html

——————————————————————————–

מאמרים וסרטים חדשים

הנה הופעתי "בטמבלויזייה" של 11.11.11
http://flix.tapuz.co.il/showVideo.asp?m=3991798

אז כולנו חיכינו לשובו של שליט הביתה- והנה מה שחזיתי ב-4.7.11 ומה חזתה המטוטלת ומה אמרתי בעבר:

www.oryada.com/shalit.htm

מאמר מאוד חשוב- מיסטיקה זה לא רק שוקי גבאי

www.oryada.com/shuki.htm

מקווה שבראש השנה לא אכלתם ג'אנק:

www.oryada.com/jank.htm

מאמר מאוד חשוב, על מה עושה לנו הסוכר ואיך להגימל ממנו:

www.oryada.com/sugar.htm

והנה חומר קריאה קורע מצחוק לחג, הכתבה הארוכה שממנה פורסם המאמר בחיים אחרים:

כושר באושר, בריאות עולה ביוקר, מיומנה של פדלאה:

www.oryada.com/padlaha.htm

מענייני דיומא:

על שוטרי ישראל- http://cafe.themarker.com/post/2382853/

התדמית הנשית בעיתון לאשה: http://cafe.themarker.com/post/2381141/

הנה מתנתה של טליה פילו לכבוד החגים.

שני שירים נשמה, אותם תוכלו להוריד ולשמוע

http://www.oryada.com/talya.htm

הודעה חשובה:

בחיים אחרים גיליון ספטמבר 2011, יצאה כתתבי בכיוון המחאה על יוקר המחיה בכל מה שקשור לחיים בריאים:
http://www.oryada.com/yekarim.htm

חומר קריאה נוסף מובא בלינק:

www.oryada.com/kosher.htm

אבל מה שהכי חשוב שנפתחה קבוצת מאבק בפייס-בוק ששמה לה למטרה לפעול למודעות ולשינוי בכל מה שקשור לנטושא זה.
שם הקבוצה הוא:
למען ישראל בריאה יותר.

אז הנה בבקשה, הירשמו לפייס-בוק והצטרפו לקבוצה, ויחד ניצור מאבק:

https://www.facebook.com/groups/brioot/

ראו ביקורת על המצב החברתי על פי סרטו של מייקל מור על הקפיטליזם החזירי בארה"ב
http://cafe.themarker.com/post/2344432/

וזה זמן להיזכר. ב-11.9 לפני 10 שנים הייתי בדרך לארה"ב, קיראו את סיפורי

http://oryada.com/on-sep11.htm

מה צפוי למהפכה שלנו, ולוועדת טרכטנברג

http://www.oryada.com/amarti-2011.htm

אלבום צילומים מהשדרה ההולכת והמתקפלת בפייס-בוק

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2251909130067.134755.1018426122&l=28d47e59c1&type=1

סופת איירין בניו-יורק, ואני אמרתי שזה יקרה, כבר ב-1.6.2011

אז מה בדיוק יעבור על ארה"ב, קראו ותחכימו:

www.oryada.com/usa.htm

במאבק לישראל בריאה יותר. ח"כ אדטו וד"ר קיציס אצל אורלי וגיא, על רשתות השיווק והג'אנק פוד

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3930120

בגליון ספטמבר של חיים אחרים יוצאת הכתבה שלי שהיא יומנה של פדלאה, ומדברת על יוקר המחיה בניסיון לחיות בריא יותר.

בגמר המרקורי ברטרו, נקים בפייס-בוק קבוצת מאבק בנושא.

ביטויה של מחאת האוהלים מבחינה אסטרולוגית, כיצד חזיתי את המפהכה החברתית

http://www.oryada.com/amarti-2011.htm

קיראו בלינק זה תחזיות עתידיות, כולל בקלפים ומטוטלת!!!!!

תרומתי למחאת האוהלים הינה בסרט דוקמנטרי בן 40 דקות, אשר עשיתי עקב צילומים של כמה שעות שם. אספתי מראות, צלילים, שיחות, ראיונות, דיבורים, הבאתי את רשמיי.
הכל במצלמה ביתית ותוכנת עריכה. אז תראו את התוצאה, מסמך אוטנתי מרגש. להעביר הלאה.
כדאי לקחת את הזמן ולצפות בו בנחת. רבים צפו בו וממש התרגשו!!!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3929103

אלבום המהפכה שלי

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2139644963533.129604.1018426122&l=3b11b5428e&type=1

ד"ר ליאורה בירנבוים הופיעה במקצוענים ב-14.7 ודיברה על תיקשור. זה היה מדהים. ראו הקטע כולל תגובתי.

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3924579

מאיר שניידר, האיש אשר נולד עיוור וכיום הוא רואה!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3912376

רותי טל ומעגל הצבעים האינדיאני, מדהים!!!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3911441

הפיצו השיר הזה בכל בית בשיראל

טליה פילו בברכת כוהנים, השיר שיתן לכם עוצמה נפשית ורוחנית

http://www.clicktube.me/72101/video/

אז הנה שכחו חגיגות יום ההולדת והנה כרגע מספר תמונות ורשמים. בקרוב סרטים

http://www.oryada.com/holedet11-after.htm

כשהפייס בוק הפך ל-"פייס אינהל-הבוק"

הם משנים בכל רגע את התנאים, הם רק מקשים, והופכים את השימוש בפייס-בוק לבלתי אפשרי.

מצד אחד זה כלי נהדר ואני כל כך רוצה להיות עם כולכם בקשר. כל כך אהבתי לפרסם את האירועים המיוחדים שלנו. אז בסוף מה?

לקחו לנו את זה!

ניתן היה ליצור אירוע ולהזמין את כולם במכה אחת!!!

כיום לא, צריך לסמן אחד אחד, וזה כאשר אתם ברוך השם מצטרפים בקצב שקשה לי לעמוד בו…

אז בכל פעם אסמן בערך 2000 איש?

זה ייקח לי שעות!!

אז הנה נתאגד לקבוצה של איזור תל-אביב, וככה נוכל להיות בקלות בקשר!

חלקכם יצרופו, וכל אלה שיש להם פייס בוק, אז שיקישו על הלינק הבא:

http://www.facebook.com/home.php?sk=group_238546079507060&ap=1

ויצרפו עצמם לקבוצה!

בסוף מייל זה יש מאמרים וסרטים ישנים יותר

——————————————————————————–

מאמרים ישנים יותר

חשוב מאוד לקרוא

אז אנו אחרי ליקוי הירח ומחכים לראות מה יהיה בחודשים הקרובים

להלן פרוייקט הליקוי שלי:
החלק הראשון נותן רקע כולל מהמקורות ומדבר על ליקוי החמה שהיה ב-1.6

דף הבית

החלק השני מספר על שלושת ליקויי הירח אשר היו בשנה האחרונה ומפרט על ליקוי זה

דף הבית

החלק השלישי מספר על ליקוי הלבנה ההשפעה על המדינה לחודשים הקרובים ועל כל אחד מאיתנו

דף הבית

סרט חדש, עודד מנצורה ותדר העידן החדש והמעבר למימד ה-5 ב-2012

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3883707

אז הנה, בחו"ל המועד פסח הייתי במערת אליהו הנביא ורשמתי שם מסר מדהים על העומד לקרות.

הנה קיראו זאת כאן:

http://community.walla.co.il/?w=/313/1632/13894456

למרות שאמרתי שאניח כבר למיסטיקה כפי היא בתיקשורת, למרות זאת, הנה עוד תיק תיקשורת אחד, כי הפעם זה חצה גבולות.

הנושא הפעם, עד כמה מותר לאבחן בעיות בריאות ונפש בטלפון ובתיקשורת:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3864730

מסר זה ריגש רבים בפייס-בוק

קיראו שוב את התחזית על יפן.

קראו כיצד בתאריכים אשר אמרתי, קרה משהו!

קראו כיצד הולכות ומתממשות הנבואות האסטרולוגיות.

קיראו עידכון נוסף מ-21.4 על סגירות רדיוס עצום למגורים ולמחייה.

www.oryada.com/japan.htm

קיראו תחזית על העתיד בעוד 50 שנה

http://community.walla.co.il/?w=/313/1632/13867359

ב-26.2 בתוכנית של אושרת קוטלר פירגנו לאסטרולוגיה:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3835891

מסר חשוב ביותר בתיקשור שקיבלתי על, מה פשר מה שקורה בעולם הערבי:

http://www.oryada.com/aravi.htm

בואו לבלות שבתות קסומים בשוק הפשפשים הנייד של חיפה. בוואדי סליב.

מגיעים דרך רחוב שיבת ציון והמסגד, ופונים ימינה למעלה עד לחניה.

http://www.facebook.com/album.php?aid=109931&id=1018426122&l=a13c4ba511

נוכח המצב: גראד על באר שבע, רעידת אדמה בניו-זילנד וביפן, קדאפי המאיים, להן תקציר לתחזיותיי:

http://community.walla.co.il/?w=/313/1632/13848210

על מיסטיקה ופוליטיקה- סיפור גלנט בזמן מיסטיקה, אמת או טעות…

שיעור לחיים. אנו כמיסטיקנים צריכים לתת גם מקום לספק.

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3818716

מתוך העיתונות- תגובה

בגד באשתו עם סרטי פורנו!

www.oryada.com/bagad.htm

פתחנו מדור חדש של סרטים – תיק תיקשורת!!

תגובה על הנאמר בתיקשורת על מיסטיקה ורוחניות.

אז הנה מה שעשתה התוכנית טלויזיה במיטבה מזמן מיסטיקה, אתם תיקרעו מצחוק:

להלן תגובתי בתיק תיקשורת על התוכנית זמן מיסטיקה

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3805741

להלן תיק תיקשורת מספר 2 על הגינות ומהימנות במסיטיקה!!!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3814103

לא יאומן איזה סערה בכוס מים היתה בתיקשורת בנושא- האם יש מזל 13?

כאשר ירון לונדון מצא לו לנכון להכפיש את האסטרולוגיה והאסטרולוגים

להלן תגובתי בסרט חובה:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3803123

מאמרים וסרטים קודמים

גיורא הראל – מנתח את צורת הגוף – טיפוסי פנים וגוף

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3797097

הנה לינק לדברים שנאמרו בעבר:

www.oryada.com/model-giora.htm

—————————-

סרט עם ג'וי יאנגמן, ערב ספיריטואלי!!!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3776257

הנופש בים המלח עם ריתה בר- חוויה שאי אפשר לשכוח- http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3770005

הנה תמונות שלי מחתונת בת אחותי

http://www.facebook.com/photo.php?pid=1833449&l=85a3d6d520&id=1018426122

דפדפו קדימה, דפדפו אחורה ותוכלו לראות תמונות סערה ותמונות השריפה הגדולה.

סרט הכי קורע מצחוק שעשיתי- ליבי רם – מטפלת הוליסטית

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3763108

זמן מיסטיקה, זמן "שמיסטיקה", מדריך למיסטיקאקר המתחיל.

את הדברים הבאים כתבתי מתוך הרבה כאב מהול בכעס.זאת בתגובה לכתבתה של נופר סיני במדור הטלויזיה ביום חמישי 4.11.10
בשם "עקרות בית נואשות"

זוהי בכל אופן ביקורת בונה, קורעת מצחוק אבל עם הרבה כאב.

ואתם יודעים מה הכי כאב לי:

הדרך בה הם בוחרים מיסטיקנים, תקראו עד הסוף!!!

http://www.oryada.com/zman-mystica.htm

אם הלינק לא נפתח, אז להעתיק אותו לחלון נפרד.

באתר IFEEL של חיים אחרים, ממשיכים להעלות את מאמרי האסטרולגויה שלי, אשר נכתבים בחיים אחרים.

אז הנה הלינק לכל המידע:

www.oryada.com/map.htm

———————–

ריכזתי מידע בכרטיס אישי

http://www.oryada.com/kartis.htm

חפשו אותי בפייסבוק- ובקשו ממני חברות

חפשו אותי לפי השם- gila buyum

ציינו בבקשת החברות שאתם מאיזור המרכז

יש שם אלבומי תמונות, חוויות, דעות, סרטים, לינקים מעניינים!!!

עידכונים על אירועים….

להלן אלבומי תמונות בפייס-בוק

אלבום מרתק של תמונות מן החיים: http://www.facebook.com/album.php?aid=52220&id=1018426122

אלבום תמונות מדהים על העיר המשוחזרת דרזדן: http://www.facebook.com/album.php?aid=54893&id=1018426122

אלבום תמונות מברלין: http://www.facebook.com/album.php?aid=54491&id=1018426122

כל האלבומים מלווים בהסברים.

לבקשת הסר- נא לשים הסר בכותרת!!!

——————————————————————————–

מאמרים וסרטים שונים לקריאה או לצפייה

שומר מסך על מיסטיקה

ב-31.8 שידר אמנון לוי בתוכנית שומר מסך, קטע על מיסטיקה ומסיטיקנים. כרגיל, הוא הביא דוגמאות קיצוניות, ומתוך בורות כרך הכל יחד…

אני יצאתי כנגד זה, אז הנה התחקיר שלו מלווה בהערות שלי, אתם תאהבו את זה!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3698372

והנה שבוע לאחר מכן אולץ אמנון לוי לפרסם התנצלות, האומנם?

אז בואו ותראו את תגובתי לכך.

נכון שהוא לא עושה מאיתנו שרלטנים, אבל אידיוטים כן….

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3718025

מסרים בכתיבה אינטואיטיבית

מהי החלטה – http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=1794239&r=1

מהי אהבה ובאיזה צורות היא מתבטאת – http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1794226

חורים שחורים, ישויות שליליות והאם יהיו דתות בעתיד- http://www.gila.esek.org.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=

קיראו על חוויותי עם הביואורגונומי

www.oryada.com/bio.htm

על מיסטיקה ומתן אמון

עדות מזעזעת של אישה שנוצלה כספית על ידי מיסטיקנית ב-12 אלף ש!

לקרוא ולצפות בסרטון, זה ממש לא להאמין.

אשמח לתגובות בפייס בוק, ובפליקס היכן שהסרטון מוצג!

http://www.oryada.com/baadi.htm

כמה שווה ילד במערכת החינוך

כתבה שזכתה לתגובות חמות. לכל מי שיש לו ילד בבית ספר תיכון, או לקראת מכינה ואוניברסיטה.

www.oryada.com/yeled.htm

איגרת אישית למתעניין באסטרולוגיה

www.oryada.com/lama-astro.htm

——————————————————————————–

——————————————————————————–

הוראות הגעה וחניה

לעצלנים – ביהודה הלוי 111 – כלומר לפני 101 יש חניון ב-25 ש'

לאחרונה נפתחו שני חניונים חדשים ברחוב הרכבת במחיר מוזל. ליד המשטרה ובממסי- הרכבת 20, ב-12 ש' בלבד, ו-6 שקלים לתושבי העיר, המחיר בחניון הגדול ממול 20 ש', כדאי שם!!!!

רבים שואלים איך מגיעים ליהודה הלוי, איפה חונים ועוד

כל האינפורמציה נמצאת בלינק

קיראו לינק זה ותראו כמה זה נוח!!!

פתחו מגרש חניה ליד ממסי והמשטרה ב-12 ש' בלבד.

כוונו GPS לרחוב הרכבת 20- שם זה ממסי

www.oryada.com/dira.htm

——————————————————————————–

שיחות על קורסים
על נומרולוגיה קרמתית- http://www.youtube.com/watch?v=vVrdLdTqTPY
למה בכלל ללמוד אסטרולוגיה- http://www.youtube.com/watch?v=bYZ-_z0XlnI
האם ניתן ללמוד תיקשור – http://www.youtube.com/watch?v=bHbnvWzF8oo
על סודות הבריאות ונוגדי החימצון- מהפכה-

אז הנה לכם אוסף הסרטים שלנו, צפו, דרגו, ובקשו להיות מנויים לעדכוני סרטים, כי יהיו הרבה!!!

כבר צפו בהם 390 אלף איש!!!!!! הייתם מאמינים???

http://www.flix.co.il/myFlix.asp?id=594197

——————————-

מייל זה נשלח לבקשתך!

זה אינו ספאם!

הרשימה לא תועבר לגורם נוסף!

וכמו כן לא נפגיז בתמונות, סרטונים, בדיחות וכל חומר שאינו רלוונטי לפעילות

נשמח עם תעביר אותו גם לחברים, או בקש מהם להירשם גם כן לקבלת מייל זה

שנשלח בתדירות של אחת לשבוע לערך!

לפניות טלפוניות 050-5625759

הודעת הסרה
שלום למכותבים, אני בהחלט מכבדת כל בקשה להסרה. מכיוון שזאת מערכת אוטומאטית, יתכן שמי מכם לא הוסר בטעות מהרשימה, אי לכך, כל המעוניין שאסירו מהרשימה, נא לשלוח מייל חוזר להודעה זאת, עם המילה הסר בשורת הנושא ואני אסירו מיידית, תודה. במקרה ולא, נא לשלוח מייל נוסף, או אפילו לבקש טלפונית….

כמו כן, עלולה להיות בעיה של רישום כפול, בשמות שונים מסולפים… לכן רצוי מאוד לצורך הסרה לתת את השם ואת המייל עימו נרשמתם….

מתוך חוק הספאם תיקון מס' 40 לחוק התקשורת סעיף ג' 2
ג) על אף הוראות סעיף קטן (ב), רשאי מפרסם לשגר דבר פרסומת כאמור באותו סעיף קטן אף אם לא התקבלה הסכמת הנמען, בהתקיים כל אלה :

(2) המפרסם נתן לנמען הזדמנות להודיע לו כי הוא מסרב לקבל דברי פרסומת כאמור, דרך כלל או מסוג מסוים, והנמען לא עשה כן;

החוק נכנס לתוקפו החל מ-1.12.2008, ומאחר ועד 28.11.08 ניתנה לך האפשרות לבקש הסרה מרשימת התפוצה, ולא ניצלת אפשרות זאת, מתוך כך יצאנו מתוך נקודת הנחה כי הנך מעוניין להמשיך להיות ברשימת התפוצה.

גילה בויום

המרכז לפיתוח המודעות

www.oryada.com
אי-מייל gila@oryada.com

050-5625759
054-2337167

גילה בויום

המרכז לפיתוח המודעות

www.oryada.com
אי-מייל gila@oryada.com

050-5625759
054-2337167