יוגה

תנאי שימוש | אתר רפואה משלימה

לתשומת לבך, המידע הניתן באתר זה, אתר רפואה משלימה, אתרים הקשורים אליו, פורומים וכדומה, הינו מידע חלקי וכללי המתבסס על מקרים כלליים ואינו מתאים לכל מקרה ומקרה. יש להיוועץ ברופא או בעל מקצוע מתאים לפי המקרה האישי שלך ולא להסתמך על המידע באתר. כל שימוש במידע מלא או חלקי מהאתר ונספחיו יהיה על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והוא פוטר את מפעילי האתר או כי מי הקשור לאתר ונספחיו, מכל אחריות מכל סוג לגבי המידע או השימוש במידע.

אתר רפואה משלימה הינו אתר אלטרנטיבי העוסק במגוון רחב של תחומים הקשורים לרפואה אלטרנטיבית ורפואה בישראל בזיקה לרפואה טבעית. באתר מידע על טיפולים מכל הסוגים בעיקר טיפול אלטרנטיבי כמו שיאצו, צמחי מרפא, רפלקסולוגיה, טווינה, עיסוי, תוספי מזון, נטורופתיה, הילינג, דיקור סיני, פרחי באך, אקופונקטורה, הומאופטיה ( הומאופתיה ) רייקי, רפואה סינית, דיקור, תזונה טבעית, עיסויים, מדיטציה, רפואה משלימה לבעלי חיים

מי עוסק בר. משלימה בישראל?

קיימות מרפאה לרפואה משלימה ברחבי הארץ, ובעיקר בתל אביב (ארלוזורוב), חיפה, ירושליים, אשדוד, רחובות ועוד. ניתן לפנות לשירותי היחידה בירושלים, לקופות חולים לאומית רפואה משלימה, רפואה משלימה בקופת חולים מכבי, רפואה משלימה בריאות כללית מושלם, רפואה משלימה ירושלים, רפואה משלימה קופח מאוחדת, רפואה משלימה אוניברסיטת תל אביב, רפואה משלימה חיפה, קופת ההסתדרות, קליניקה לרפואה משלימה סינרגיה, הקיבוצים רפואה משלימה, המרכז לרפואה משלימה, סמינר הקיבוצים רפואה משלימה, ארגון הגג לרפואה משלימה, רפואה משלימה בצפון, קופת חולים כללית רפואה משלימה, ביטוח רפואה משלימה ועוד.

היכן לומדים רפואה משלימה?

ניתן ללמוד קורס רפואה משלימה בבתי ספר מיועדים כמו מירב, וינגייט, הקולג מעיינות, בית הספר לרפואה משלימה, באר שבע מכללה ועוד. גם במהלך לימודי רפואה ניתן לעשות קורס הרחבה בנושא רפואה טבעית ומשלימה כדי לדעת לשלב היטב ביו התחומים בפרופורציות הנכונות. ניתן ללמוד על הנושא מתוך ספר לרפואה משלימה, קורסים, הרצאות ופורומים לרפואה משלימה.

רפואה משלימה הינה פתרון נוסף, משלים ומניעתי שאינו תחליף עבור רפואה מערבית מכל סוג וראוי להשתמש בה בתבונה בעיקר ברפואת ילדים, טיפול רפואי כמו כאבי גב, שלד, עור או כל טיפול רפואי אחר.

השתמש במנוע החיפוש לקבלת מידע נוסף בתחום.