מדיטצית הלהבה הסגולה

תורגם ע"י נגה מאיר

ההנחיות לביצוע המדיטציה ניתנו בתקשור על ידי מניה אנטריאלי במספר תקשורים שהועברו בחודש האחרון בארץ. הנחיות אלו תורגמו מאנגלית על ידי נגה מאיר והן מובאות כאן כלשונן. כל הזכויות שמורות למניה אנטריאלי.

להלן דבריו של מאסטר סנט ג'רמין האחראי/השומר/המפעיל/המעניק את הלהבה הסגולה בכדור הארץ ובגלקסיה כולה:

"ערב טוב,

ברכות מהאל הכל יכול, הנני, אני ס'נט ג'רמין – זה עונג עבורי להיות עמכם הערב, אני אדבר איתכם הערב ואני שמח על ההזדמנות לדבר איתכם הערב ולהביא את המסר הבא.

אהובים שלי, זהו הזמן המתאים ביותר עבורכם להכיר את אנרגיית הלהבה הסגולה. הלהבה הסגולה היא המתנה שאני נותן לפלנטה הזו בזמנים אלו. זוהי הלהבה אשר אני מעגן על פני האדמה על מנת להתמיר את נסיונותיכם וחוויותיכם על פני האדמה וכל אחד ואחת מכם נחוץ על מנת לבצע את המשימה הנ"ל. הלהבה הסגולה היא הכלי אשר עשוי לעזור לכם, באמצעותו אתם יכולים לשנות את המציאות באומה שלכם, במדינתכם,ואני בא עם בקשה מאד ספציפית, עם בקשה מאד מאד מיוחדת שתשתמשו בלהבה, באש הסגולה, כשם שתחוו אותה הערב. במיוחד על מנת לשנות את תבניות החשיבה הקיימות כרגע בארצכם, לשנות ולהתמיר את תבניות הפחד, תבניות השנאה ותבניות המלחמה.

(ס'נט ג'רמין טען שההחלטות בקרב המנהיגים במזרח התיכון כבר נפלו ומכאן הסכנה המוחשית להמשך קיומו של האיזור וכתגובת שרשרת של העולם כולו).

"אזורכם משדר סכנה לעצם קיומכם ולכן אני מבקש שתשתמשו בלהבה כפי שאראה במהלך הערב. שימוש זה עשוי באופן מוחשי למנוע את הסכנות העתידות להתרחש ועשוי להתמיר את כל האנרגיות השליליות העשויות לעלות/לצוף על פני השטח.

האם אתם מוכנים?

כן.

דעו, על מנת להשתמש בלהבה הסגולה אין צורך לחשוב, עליכם רק לכוונה. ברגע שבו אתם מכוונים אותה מבלי לשפוט את אובייקט המטרה (בן אדם, עיר, המדינה, אישים וכו), הלהבה תעשה את העבודה.

הנוכחים בחדר נתבקשו לעמוד להושיט כפות ידיהם לפני גופם. "ועכשיו אני אפעיל את הצ'אקרות של כפות הידיים (במרכז כף היד) ומכאן ממרכז כף היד, זה יהיה המרחב שממנו אתם תשלחו את הלהבה הסגולה. כרגע תחושו את הלהבה בשתי כפות הידיים. חושו את הדגדוג או את השריפה בשתי כפות הידיים. וגם אם אינכם חשים ברטט זה כרגע – זה אינו אומר שהלהבה אינה בידיכם (האפשרות להפעיל את הלהבה).

כעת, במרכז החדר נמצאת הספירלה של הלהבה הסגולה, הייתי כאן לא מזמן ואני כרגע מבצע אקטיבציה, הפעלה של הלהבה.

דמיינו לפני עיניכם את קווי המיתאר של מדינת ישראל. קחו את שתי הידיים ועיקבו אחרי קווי המיתאר של המדינה. לכו לכל עיר גדולה בארץ, הקיפו את החופים, את כל הגבולות מצפון לדרום. עכשיו לכו לירושלים, שם לב האומה שלכם, שאינו רק מרכז האומה שלכם אלא זהו לב הגלקסיה שלנו. ראו את האש הסגולה מקיפה את בינייני הממשלה כך שכל חברי הממשלה והכנסת עטופים ומוקפים בלהבה הסגולה. הקיפו את מנהיגי הדת באמצעות הלהבה הסגולה, כל חברי הממשלה באשר הם, על מיגוון תפקידיהם. אל תיצמדו לשום שיפוטיות בשום רגע זה. עשו זאת מהלב ללא שיפוטיות. זכרו הלהבה הסגולה אינה זקוקה לשיפוטכם. היא עושה את עבודתה כשהיא מכוונת. זה הכל.

"להבה סגולה אנא הסירי כל אנרגיות המלחמה והניפרדות" (separation). עכשיו עברו לאזורים המקיפים את מדינתכם. קודם לכו לעזה והקיפו את כל רצועת עזה בלהבה הסגולה. "להבה סגולה אנא התמירי כל ניפרדות, כל שנאה, כל פחד" – אל תשתמשו בשיפוטיות שלכם. הנמצאים שם הוא אחיכם ואחיותכם, בין אם אתם \מקבלים עובדה זו או בין אם אינכם מקבלים. כל עוד הם אינם בליבכם לא יהיה שלום. זה הזמן שהשיפוטיות והניפרדות צריכים להיפסק. התבוננו ברמת הסבל שם, סבל שאתם כאומה חוויתם במשך אלפי שנים, חפשו את היכולת לשחרר את כל האנשים. שכל האנשים ישוחררו מסבל ומשנאה שכולם יהיו חופשיים.

עכשיו אנא עברו, (בדימיונכם) ברחבי הרשות הפלסטינית, בכל האזורים בגדה המערבית של הירדן מי שנמצא שם, מה שנמצא שם, יהיה כולו עטוף בלהבה הסגולה. "בערי (burn) הלהבה הסגולה".

עכשיו הקיפו את האזורים של סוריה ולבנון, ירדן, מצריים ומעבר לאיראן. ראו את ההתמרה המוחלטת של השינאה. הקיפו אל כל איראן בלהבה הסגולה כך שכל מחשבה על מלחמה אטומי, או השימוש בנשק גרעיני תהיה מוקפת כולה בלהבה הסגולה, עד שהמחשבות האלה תפסקנה להתקיים, אתם תומכים בנסיון מופלא זה להתמיר את כל מחשבות המלחמה.

עכשיו עברו לעירק כך שכל האנרגיות של השנאה תהיינה מוקפות כולן על ידי הלהבה הסגולה, עכשיו עברו לאזורים הנוספים של המזרח התיכון ועכשיו עברו הלאה עד שתוכלו לראות את המפה של כל המזרח התיכון, עברו לאסיה עם אפריקה, והקיפו גם את הלהבה הסגולה לעבר אמריקה, אירופה, אוקייניה (ניו זילנד ואוסטרליה) ולעבר כל האיים הקטנים.

עכשיו ראו את כל כדור הארץ מכוסה בלהבה הסגולה בוערת באור בוהק בצבע האמטיסט היפה ביותר. כל האדמה עטופה בלהבת ההתמרה הסגולה.

שבו בבקשה. שמרו בתודעתם את תמונת הפלנטה.

תרגיל פשוט זה שניתן לעשותו מספר דקות במשך כל יום, אם ייעשה על ידי קבוצות גדולות של אנשים יש בו הכוח לבצע טרנספורמציה של המציאות בכדור הארץ. אתם יכולים להשתמש בלהבה הסגולה בכל רגע נותן מרגע שאתם שומעים על אירוע טראומטי, למשל מרגע שאחד מהטילים נופל באחת הערים בארצכם, במקום להיכנס לייאוש, לפחד, הפכו לפרואקטיביים. מייד התחילו לשלוח את הלהבה הסגולה לאותו איזור. דמיינו שכל האנשים באיזור מוקפים בלהבה הסגולה ותעברו ממצב של קורבן למצב של בוראי מציאות חדשה.

אין אדם אחד על פני האדמה שהוא קורבן. כל אחד הוא יצור חופשי. ככל שתרבו להשתמש בלהבה הסגולה, מהר יותר המציאות שבה אנו חיים תשתנה. זוהי אחת הדרכים היחידות המאפשרת לשנות את המציאות בקצב מהיר.

אתם יכולים להשתמש בה על מנת לשנות חלק מתבניות ההתנהגות בחברתכם. למשל, כאשר אתם עומדים מול התנהגות נגטיבית של אנשים הנמצאים בסביבתם., במקום לשפוט אותם, במקום לקטלגם, במקום להיכנס לקונפליקט איתם השתמשו בלהבה הסגולה ותראו את הטרנספורמציה.

נסו להשתמש בלהבה הסגולה בקונפליקטים משפחתיים על מנת לרפאם, גם מבלי להחליף מילה עם האדם שאינכם מעוניינים לדבר איתו, הלהבה תשנה את המציאות. הלהבה הסגולה יכולה לעזור לכם במצבים של התמכרויות למזון, לסיגריות לאלכוהול. הלהבה הסגולה תעזור לכם להחלים מהתמכרויות אלה. אם יש לכם תבניות התנהגות מסויימות שאתם רוצים להשתחרר מהן , השתמשו בלהבה הסגולה אתם תופתעו עד כמה היא יעילה. זהו המכשיר האפקטיבי ביותר כרגע לשריפת הקארמה המצוי כרגע על הפלנטה שלכם,

לא להשתמש בה פרושו להמשיך לסבול.

אנו מעריכים את תמיכתכם. זהו זמן של סכנות גדולות שוב על פני האדמה. אנו שוב מתכנסים על פני האדמה, הרבה מהספינות של אשטר קומנד מגיעות לפלנטה, הרבה מורים נעלים של אור באים לפלנטה על מנת לתמוך בה, לא רק שהסביבה שלכם הגיעה למצב של השפל/הדלדול הגבה ביותר, אבל יש גם ממש סכנה לחורבן באמצעות בני האדם. יש סכנה אמיתית למלחמה אטומית ואנו נעשה כל שבכוחותינו על מנת למנוע מצב זה.

אנו מפעילים עכשיו הרבה קבוצות הדומות לכם., אתם תעבדו עם אומתכם, אל תהיו עסוקים מדי /מרוכזים מדי בלשלוח את הלהבה הסגולה לחברי פרלמנט הנמצאים מחוץ לארצכם, התרכזו בחברי הפרלמנט שלכם על מנת לשנות תבניות חשיבה.

יש לנו קבוצות העובדות באיראן, אנו מפעילים שם את הלהבה הסגולה. יש לנו שלוש קבוצות שם העובדות עם הלהבה הסגולה.

אהובים, האדמה היא פלנטה מאד יקרה לנו לא רק בגלל שזה המקום בו בחרתם לחיות, כי זה המקום בו הבריאה היא בשיא הדרה. זה המקום בו מתקיים הביטוי הנרחב ביותר של חיים אנושיים. אין פלנטות כמו הפלנטה שלכם. וכמו שלפני אלפי שנים מנענו הרס, אנו מקווים שנוכל למנוע זאת שוב.

אני מבקש שתנסו לנתח כיצד אתם תורמים להיחלשותה, להידלדלותה של האדמה/הפלנטה שלכם. האם אתם משתמשים במכוניות שלכם לעיתים קרובות? באילו תבניות התנהגות אתם נוהגים התורמות לחורבן? כמה אתם מסוגלים לשנות ומה אתם מסוגלים לשנות. מה שתשנו יהיה חשוב מאד.

אני מודה לכם על ההזדמנות לדבר איתכם ואני מעריך מאד כל האנרגיות שתשקיעו בעבודה עם הלהבה הסגולה. דעו שבכל פעם שאתם משתמשים בלהבה הסגולה באופן מודע, אני אעצים אותה, ובכך תצטרפו למליוני נשמות העושים את אותה עבודה. ישנן קבוצות שלמות המתחברות בתפילה בכל יום, בכל שעה ביום, 24 שעות ביום במסירות התחברו . הכי חשוב עשו זאת דקה, שתיים, כמה שאתם יכולים. התחילו עם עצמכם, הרחיבו את הלהבה והכלילו את משפחתכם. אתם יכולים להשתמש בה בכל צורה, במקום העבודה, אנשים שאתם מכירים, בני משפחה והעיקר לא לשפוט את אלה אליהם אתם שולחים את הלהבה. לא לשלוח אותה מתוך מחשבה כי איש זה הוא רע וזקוק לטרנספורמציה. מחקו את השיפוטיות.

שלחו את הלהבה ממקום אחד שיעזור באמת לתהליכי ההתמרה – הלב ממנו אני נותן לכם את הלהבה הסגולה.
אני מודה לכם, אני מודה לכם, אני מודה לכם בשמו של השרות האלוקי , בשמה של היררכיית האור, אני סנט ג'רמין אחיכם בשרות הנעלה, (the most high) שלום, שלום. שלום.

©- כל הזכויות שמורות למניה-אנטריאלי (הניס) .

תקשור זה התקבל ע"י מניה-אנטריאלי (הניס). והיא גם בעלת הזכות על ההפצה של תקשור זה. ניתן להפיץ בתנאי שיופץ במלאו כולל משפט זה. תודה!